Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Görevde Yükselme Sınavında Alınan Puanlar İle Mülakatta Verilen Puanları Kamuoyunun Takdirine Sunuyoruz!

Facebook
Twitter
WhatsApp

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı görevde yükselme sınavına yönelik değerlendirmemizi ve atamalarda mülakata dair yaklaşımımızı 31.05.2023 tarihinde yaptığımız açıklama ( https://ses.org.tr/2023/05/aile-ve-sosyal-hizmetler-bakanligi-gorevde-yukselme-sinavi-mulakat-sonuclarinin-neden-gec-aciklandigini-sonuclarindan-anlamaktayiz-skandal-mulakat-sonuclarini-kaldirin-sinavi-kazananlari-atayin/ ) ile paylaşmıştık.

Şube/temsilciliklerimizden bize ulaşan verilere göre en yüksek puandan sıralayarak görevde yükselme sınavında başarılı olanların nasıl mülakatla elendiğini liste halinde kamuoyunun takdirine sunuyoruz.

Bir kez daha tekrar ediyoruz: Torpile, kayırmacılığa dayalı mülakat iptal edilsin. Sınavda en yüksek puandan başlayarak kazananların görevlerine atamaları yapılsın.

Bu gerçekleşinceye kadar hukuksal ve demokratik mücadelemizi sürdürecek ve mağdur edilen emekçiler ile dayanışma içinde olacağız. 02.06.2023

Merkez Yönetim Kurulu

Sınav sonuçları ile ilgili elimize ulaşan puan listesi

 

İLETİŞİM: SES – Sağlık ve Sosyal Hizmet Emekçileri Sendikası
Çankaya, Kızılay, Necatibey Cad. No:82 D: 4, 06420 Ankara Telefon: (0312) 232 61 22 e-Posta: [email protected]