NO ADI SOYADI İLİ BABA ADI DOĞUM YERİ D.T
1. KÖKSAL AYDIN MYK ŞERAFETTİN ŞAVŞAT 1968
2. ERKAN SÜMER MYK ORHAN KAYA OF 1956
3. ABBAS KOLUAÇIK MYK GARİP HEKİMHAN 1967
4. MERYEM ÖZSÖĞÜT MYK AHMET Y.İĞDEAĞACI 1971
5. İLKNUR BAŞER MYK AHMET ANKARA 1969
6. SALMAN KILIÇ MYK HÜSEYİN İSLAHİYE 1959
7. ŞÜKRAN DOĞAN MYK ALİ İZZET İPKAİYE 1958
8. METEHAN AKBULUT MDK ŞEMSETTİN SİVAS 1967
9. EBRU ERBULAN MDK OSMAN GÖLE 1973
10. FİKRET DOĞAN MDK MEHMET BAŞKALE 1965
11. MÜNÜR GÜZEL MDK HİKMETTULAH BİTLİS 1963
12. NURSEL ÖZKAN MDK ABO DOĞANŞEHİR 1965
13. ORHAN ERDEM ADANA ALİ SEYİT DÜZİÇİ 1962
14. KADRİYE KEBELİ ADANA MEHMET ELBİSTAN 1969
15. SUZAN AKINCI ADANA DURAN AFŞİN 1966
16. FARUK ONUK ADANA HASAN MAĞARA 1965
17. M. DOĞAN ÜNSAL ADANA SÜLEYMAN ÇATALCA 1968
18. RABİA EKİCİ ADANA S. ALİ KOZAN 1962
19. MUSTAFA BUCAK ADANA RAMAZAN ŞANLIURFA 1965
20. FATMA KEYSAN ADANA İSMAİL TARSUS 1969
21. ELİF ŞAHAN ADANA ÖZDEMİR GÖKSUN 1969
22. İSMET ŞİRİN ADANA ŞÜKRÜ SİVEREK 1969
23. HÜLYA ÇINAR ADANA MEHMET ADANA 1969
24. EROL EREN ADANA FEHMİ KARAİSALI 1964
25. HALİDE İNCİ ADANA ALİ KOZAN 1975
26. MUZAFFER YÜKSEL ADANA ABDULAZİZ HAYRADOS 1952
27. CAVİT OLGUN ADANA MEHMET ALİ ADANA 1964
28. MEHMET ANTMEN ADANA CEVDET MERSİN 1962
29. MİTHAT T. TEPER ADANA DURAN ADANA 1967
30. ERDOĞAN BİLGİLİ ADANA SAİT KALECİKKAYA 1959
31. ALİ İHSAN GÜNDOĞDU ADIYAMAN ABDULLAH BATMAN 1967
32. MAHMUT KILINÇ ADIYAMAN KAZIM ADIYAMAN 1972
33. RIZA GÜRBÜZ ADIYAMAN ABUŞ ADIYAMAN 1972
34. HASAN DİŞYAR AFYON ÖMER OSMANCIK 1972
35. İSMAİL KARATAŞ AĞRI FERZENDE PATNOS 1958
36. HÜLYA CENGİZ AĞRI ABDULKERİM AĞRI 1970
37. KENAN İŞİK AĞRI M. REŞİT PATNOS 1979
38. SONAY BAKIRAY AĞRI ALİ KAMBER TUNCELİ 1981
39. RECEP KARABEK AMASYA GÜLAHMET LADİK/SAMSUN 1982
40. İBRAHİM KARA ANKARA BAHATTİN ANKARA 1967
41. HÜSNÜ YILDIRIM ANKARA MUSTAFA DİVRİĞİ 1966
42. ÖNDER OKAY ANKARA M. NECATİ ANKARA 1967
43. HÜSEYİN BOY ANKARA ZEYNAL TUNCELİ 1975
44. MAHMUT KONUK ANKARA A.RAHMAN KURTALAN 1957
45. KEMAL YENİLMEZ ANKARA KASIM YOZGAT 1966
46. SANİYE ERENLER ANKARA İBRAHİM MAZGİRT 1972
47. ELİF KAYA ANKARA RIZA DİVRİĞİ 1963
48. ADEM BULAT ANKARA SALİM ÜNYE 1968
49. KEMAL YILMAZ ANKARA ARİF AKSARAY 1960
50. HATUN BAL ANKARA ABUSEYF MALATYA 1968
51. MEHTAP KARAOĞLAN ANKARA EYYÜP AMASYA 1977
52. NEVRUZ POLAT ANKARA AZİZ SİVAS 1977
53. İNCE İLHAN ANKARA MEHMET RIZA AMASYA 1969
54. ŞİNASİ DURSUN ANKARA İRFAN ŞAVŞAT 1965
55. GÜLCAN PALOĞLU ANKARA OSMAN NİŞANTAŞI 1967
56. FİKRET ÇALAĞAN ANKARA HAYRİ BİNGÖL 1974
57. SEVDA ÇABUK ÖZGÜN ANKARA KAZIM ŞAVŞAT 1970
58. ÖZDEN AYGÜN ANKARA OSMAN SEBATİ ANKARA 1974
59. OZAN ALMAZ ANKARA HASAN ELAZIĞ 1976
60. MEMİŞ DOĞAN ANKARA BAYRAM ÇORUM 1956
61. SAİT BOZGUN ANKARA SÜLEYMAN SİVAS 1970
62. PERİHAN AKSU ANKARA HÜSEYİN SUNGURLU 1969
63. HAYDAR POLAT ANKARA YAHYA ANKARA 1980
64. ERDEM ULUSAL ANKARA HÜSEYİN SAMSUN 1976
65. ADALET UĞUR ANKARA TURGUT ARDAHAN 1974
66. NECLA YILMAZ ANKARA İBRAHİM KARAŞER 1971
67. EYLEM YELİZ ASLAN ANKARA RIFAT ANKARA 1979
68. ADNAN VURAL ANKARA GÜZEL TUNCELİ 1969
69. YUSUF ÖZDEN ANKARA TURABİ OVACIK 1968
70. BEDİA BABACANOĞLU ANKARA HÜSEYİN SUNGURLU 1973
71. SİBEL AVŞAR BÜYÜKGENÇ ANKARA VAHAP HEKİMHAN 1972
72. TÜRKAN MUTLU AVCI ANKARA İBRAHİM MANİSA 1968
73. GÜLAY YİRCİ ANKARA İSMAİL ÇORUM 1971
74. ERHAN NALÇACI ANKARA BURHAN CAHİT İSTANBUL 1961
75. MEHMET EMİN ERTEN ANKARA HALİL SURUÇ 1965
76. ALTAN AYAZ ANKARA MEVLÜT ALİ ANTALYA 1968
77. KADRİ ÖKMEN ANKARA ÖMER BATMAN 1968
78. MUSTAFA AYKARA ANTALYA MEHMET TOKAT 1962
79. ALP CENİT ANTALYA MEHMET CEMİL BURDUR 1963
80. RAMİYE ÇAĞLAR ANTALYA MÜKERREMİN KORKUTELİ 1971
81. BİNNAZ TAŞÇI ANTALYA MEMİLİ GÖKSUN 1980
82. FATMA KABADAYI SÖYLER ANTALYA DURMUŞ GÜNDOĞMUŞ 1972
83. HALİL ŞENEL ANTALYA İSMAİL ARMUTLU 1952
84. ŞÜKRAN İÇÖZ ANTALYA ŞÜKRÜ DENİZLİ 1975
85. FADİME BELEN SEVİMLİ ANTALYA İBRAHİM SEYDİŞEHİR 1975
86. BÜLENT GÖL ANTALYA ADNAN ELAZIĞ 1956
87. KADRİYE CANAN TUFAN ANTALYA HASAN MALATYA 1972
88. NESRİN KOCAEMİR ANTALYA İSMAİL FİNİKE 1957
89. FİLİZ ÇÖMEZ ANTALYA AHMET OSMANİYE 1984
90. HAKAN ERCAN ANTALYA MURAT ZONGULDAK 1971
91. MELTEM DEMİRTAŞ BOZKURT ANTALYA ALİ DEĞİRMENOCAĞI 1971
92. ZEKİ ERTUĞ ANTALYA AHMET HAVZA 1957
93. YAVUZ DÜZ ARDAHAN ŞEVKET GÖLE 1965
94. İBRAHİM OĞUZORHAN ARDAHAN ALİHAN GÖLE 1968
95. ADEM ÖZIŞIK ARTVİN SADIK BORÇKA 1966
96. EYÜP CURUN AYDIN HALİL HACİDAİL 1963
97. HÜSEYİN DEMİRKAPI AYDIN AHMET AYDIN 1968
98. AYSEL ALTUN AYDIN MEHMET ALMANYA 1977
99. SELMA DEMİRHAN AYDIN MEHMET SULTANDAĞI 1968
100. SAİM BALCI AYDIN ASIM MUĞLA 1969
101. MEHMET KARADAĞ BALIKESİR DURDU KIRKISRAK 1972
102. M. SAMİ BULUTTEKİN BALIKESİR M. SIDIK YEŞİLKÖY 1960
103. AYŞE BEKAR BALIKESİR İSMAİL SARIBEYLER 1964
104. AYET NAMLI BALIKESİR MEHMET OSMANİYE 1964
105. BİRSEN SEYHAN BALIKESİR M. YAŞAR AYVALIK 1972
106. ERDİNÇ KARAPINAR BALIKESİR AHMET KÖLN 1973
107. BAHATTİN ÖZCAN BALIKESİR HUBDİYAR PASOF/ARDAHAN 1972
108. M. SENAİ KAYA BARTIN MEHMET BARTIN 1958
109. ÖZGÜR KARAKILIÇ BARTIN YUSUF MALATYA 1978
110. M. SIDDIK AKIN BATMAN ABDULAZİZ BİSMİL 1973
111. MUSTAFA KAYRA BATMAN MEHMET KURTALAN 1970
112. N. BÜLENT NAYMAN BATMAN İBRAHİM KURTALAN 1975
113. DENİZ TOPKAN BATMAN SABRİ BEŞİRİ 1975
114. SELMAN ZENGİN BATMAN İSMET BATMAN 1968
115. SELAHATTİN ÇAĞIL BATMAN HASAN KURTALAN 1977
116. ŞABETTİN DOĞAN BATMAN FAHRETTİN BATMAN 1964
117. FENER ALP BATMAN SÜLEYMAN GERCÜŞ 1981
118. SİNAN ŞİMŞEK BİNGÖL İMAM HEKİMHAN 1975
119. ŞAHİN GEDÜK BİNGÖL ŞÜKRÜ GENÇ 1974
120. OSMAN FATİH ŞANLI BİTLİS NURETTİN YUMURTALIK 1971
121. KAMURAN IŞIK BİTLİS ADİL BİTLİS 1971
122. FIRAT DOĞAN BİTLİS OSMAN ERGANİ 1977
123. SEDAT GÜLER BİTLİS VEZİR BİTLİS 1974
124. FUAT ASLAN BİTLİS FAİK BİTLİS 1968
125. SERDAR KOÇYİĞİT BOLU ABDULKADİR CÜNGÜŞ 1968
126. GAZİ BÜYÜKTAŞ BOLU SABRİ ÇELİKHAN 1980
127. TURAL CANPOLAT BOLU AHMET HAN 1968
128. RAMAZAN ZEYBEK BURDUR İSMAİL ACIPAYAM 1968
129. ERGÜL ÇİÇEK BURSA SIDDIK ARTVİN 1963
130. KADİR KARSLI BURSA FEHMİ İZMİT 1960
131. MUHARREM AYDIN BURSA MUSTAFA ARDANUÇ 1970
132. CANDAN ÇOŞKUN BURSA HASAN HÜSEYİN ANKARA 1966
133. ÇETİN ERDOLU BURSA ŞEHMUZ MARDİN 1953
134. ERGİN UYGUN BURSA FEVZİ ARDANUÇ 1976
135. METİN DEDE BURSA BEKİR ARDANUÇ 1962
136. GÜLSÜM ÇELİK BURSA FEHMİ İZMİT 1960
137. AYÇA DAYANÇ BURSA ORHAN ANKARA 1977
138. İSMET GEMİCİ BURSA HASAN HÜSEYİN KIRKLARELİ 1962
139. İRFAN AÇIK BURSA İBRAHİM HALİL KANARPINAR 1964
140. RAUF BİKE BURSA MUAREM İNEGÖL 1961
141. VİJDAN GÜNDOĞDU BURSA EROL BURSA 1969
142. ÖZEN KURT BURSA MÜSAMETTİN ARTVİN 1981
143. ÖMER FARUK MUTAN ÇANAKKALE RECAİ ARGITKAN 1960
144. AŞKIN TURAN ÇANAKKALE ADİL AYDIN 1967
145. NAFİZ AKYÜREK ÇANAKKALE SADIK MESUDİYE 1962
146. AHMET YÖNTEM ÇANAKKALE MEHMET ÇIRPILAR 1972
147. AHMET HİCRİ KAYHAN ÇANAKKALE MEHMET İMROZ 1961
148. ENGİN TEKE ÇORUM RÜŞTÜ GERZE 1963
149. HASAN HÜSEYİN AKKAŞ ÇORUM MEHMET ÇORUM 1975
150. ŞENOL AKYOL DENİZLİ HASAN TAVAS 1965
151. SEFA GEZ DENİZLİ MUZAFFER ACIPAYAM 1962
152. TÜRKAN OKYAZ DENİZLİ MEVLÜT KIZILHİSAR 1975
153. SÜHEYLA KAMER DİYARBAKIR TEVFİK SİLVAN 1969
154. HİKMET BAHTİYAR DİYARBAKIR M. REŞİT DİYARBAKIR 1970
155. YÜCEL DEMİR DİYARBAKIR ENSARİ KARABEKİR 1970
156. EMİNE UNAT DİYARBAKIR İBRAHİM ÖMERLİ 1981
157. NEZAHAT ÖZDEMİR DİYARBAKIR MUSTAFA SİLVAN 1981
158. MAHMUT AKTANUŞ DİYARBAKIR MAHMUT HÜSEYNİK 1955
159. ÜMİTE ÇELİK DİYARBAKIR SEYFETTİN DİYARBAKIR 1978
160. EYLEMCAN ÇELİK DİYARBAKIR MEHMET DİYARBAKIR 1975
161. MURAT KARAKAŞ DİYARBAKIR MEHMET DİYARBAKIR 1970
162. METİN MENEKŞE DİYARBAKIR AZİZ LİCE 1965
163. CUMA KURT DİYARBAKIR HACİ ERGANİ 1963
164. YUSUF ÇELİK DİYARBAKIR YUSUF HEZAN 1958
165. VAHDETTİN KILIÇ DİYARBAKIR SEYFETTİN BİNGÖL 1961
166. BERİVAN SAVAŞ ATAY DİYARBAKIR SITKI GENÇ 1977
167. YAKUP ÖZBEY DİYARBAKIR ADİL MUŞ 1981
168. NECDET SEZGİN DİYARBAKIR KEMAL SİLVAN 1963
169. İLHAMİ ÇELİK DİYARBAKIR İHSAN KOZLUK 1978
170. YÜKSEL TEKİN AVCI DİYARBAKIR TEVFİK SASON 1972
171. OLCAY KANLIBAŞ DİYARBAKIR MOLLA ALİ DOĞANŞEHİR 1971
172. NECATİ YİĞİT DİYARBAKIR VEYSİ DİYARBAKIR 1967
173. EBRU ŞANLI ASLAN DİYARBAKIR ABDULLAH KIRŞEHİR 1977
174. HEYBET YÜCE DİYARBAKIR M.ŞAH HANİ 1964
175. METİN DEMİRER DİYARBAKIR ABDULKERİM ÇUKURCA 1968
176. VAHAP GÜNAY DİYARBAKIR SÜLEYMAN OYUKLU 1963
177. ATİLLA ERASLAN DİYARBAKIR ZÜBEYİR TEPECİK 1970
178. CİHAN GÜL DİYARBAKIR A. HALİM DİYARBAKIR 1980
179. VAHDETTİN AKTAŞ DİYARBAKIR RESUL LİCE 1969
180. ŞİYAR GÜLDİKEN DİYARBAKIR SÜLEYMAN ERGANİ 1979
181. ŞEYHMUS ÖNCEL DİYARBAKIR İBRAHİM DURUSU 1967
182. HAMİT ALAŞ DİYARBAKIR FETTAH DİYARBAKIR 1974
183. ASIF CENGİZ DİYARBAKIR BEDRİ DİCLE 1957
184. NEVRA AKSAKAL DİYARBAKIR MEHMET DİYARBAKIR 1978
185. FERİDUN ÖZBALKAN DİYARBAKIR ÖMER DİYARBAKIR 1960
186. ALİ İHSAN KARAHAN DİYARBAKIR M. EMİN DİCLE 1962
187. YILMAZ DEMİR DİYARBAKIR SELAHATTİN LİCE 1971
188. DİNÇER KORKMAZ DÜZCE BAHATTİN DÜZCE 1978
189. NEZİRE ÇIBIKÇI EDİRNE NAZMİ KEŞAN 1977
190. AYTEKİN PEHLİVANOĞLU EDİRNE BEDRİ MALKARA 1970
191. SEZGİN TAĞAÇ EDİRNE MEHMET AŞKALE 1969
192. BÜLENT YILDIRIM EDİRNE KAZIM İMRANLI 1973
193. ALİ ERDEM ELAZIĞ AHMET SAMSAT 1965
194. İBRAHİM AYDEMİR ELAZIĞ AHMET PALU 1979
195. NEBAHAT KAYA ELAZIĞ KAZIM TUNCELİ 1970
196. SEVİM ÇİÇEK ERZİNCAN İBRAHİM PÜLÜMÜR 1977
197. BÜLENT NAZIM YILMAZ ESKİŞEHİR MEHMET MALATYA 1967
198. BİRTÜRK ÖZKAVAK ESKİŞEHİR HASAN HACIBEKTAŞ 1967
199. BİROL YÜKSEL ESKİŞEHİR CAFER AKKÖPRÜ 1964
200. YILMAZ VARGELDİ ESKİŞEHİR EYÜP ESKİŞEHİR 1960
201. YALÇIN MUTLU ESKİŞEHİR OSMAN ESKİŞEHİR 1969
202. DEMET GÖKÇE ESKİŞEHİR İSMET SİVAS 1977
203. ERHAN KAMIŞ ESKİŞEHİR AHMET BİLECİK 1970
204. BEHÇET EŞKİLİ GAZİANTEP AHMET İSKENDERUN 1969
205. MURAT BAYDOĞDU GAZİANTEP AHMET MARDİN 1971
206. SEMA KAZANASMAZ GAZİANTEP İRFAN DİYARBAKIR 1966
207. MUSTAFA PIÇAK GAZİANTEP GARİP ARABAN 1962
208. ADNAN BOZAN GAZİANTEP SALİH ERUH 1980
209. YASEMİN KEKÜLLÜOĞLU GİRESUN LÜTFÜ ORDU 1977
210. TİMUR AY GİRESUN SELAHATTİN GİRESUN 1970
211. AHMET EDİŞ HAKKARİ İBRAHİM HAKKARİ 1969
212. MUSA BOR HAKKARİ TEMER HAKKARİ 1969
213. HÜSEYİN KURT HAKKARİ NEZİR HAKKARİ 1971
214. CEVAT ACAT HAKKARİ HAYRETTİN YÜKSEKOVA 1969
215. MAHMUT SAKLI HAKKARİ SALİH HAKKARİ 1970
216. KEMAL YALÇIN HATAY BİNALİ TUTAK 1964
217. AHMET ARAS HATAY MAHMUT ANTAKYA 1968
218. MESRUR SABAHOĞLU HATAY NAİM ANTAKYA 1969
219. MEMET GAZİ HATAY HAYRETTİN ALTINÖZÜ 1976
220. TUNAY ŞABAHAT HATAY ALOŞ MAZGİRT 1965
221. MERİH ŞANLI HATAY NEDİM HATAY 1969
222. MEDET İZ HATAY MAKSUT PERTEK 1972
223. ALİ RIZA DEVECİ ISPARTA H. İBRAHİM YALVAÇ 1962
224. AYDIN EROL İST/AKSARAY ŞAHAP NİĞDE 1970
225. MEHMET COŞKUN İST/AKSARAY İBRAHİM SİVAS 1971
226. BURHAN ÇABUK İST/AKSARAY ALİ TOKAT 1967
227. KADİR TAŞPINAR İST/AKSARAY DURAN İSTANBUL 1973
228. MEHMET GÖNCÜ İST/AKSARAY MEMET BESNİ 1981
229. TÜRKAN AYDOĞMUŞ İST/AKSARAY MEHMET DİVRİĞİ 1969
230. FEVZİ İŞSEVER İST/AKSARAY NECMETTİN MUTKİ 1970
231. SİBEL CAN İST/AKSARAY DURMUŞ TORBALI 1975
232. KEMAL BEHZATOĞLU İST/AKSARAY MAHMUT NEDİM KOCADAĞ 1967
233. SAADET PEHLİVAN İST/AKSARAY KERİM LÜLEBURGAZ 1969
234. TURAN KARABAĞ İST/AKSARAY ÖMER KARS 1961
235. ÖZLEM GÜRSOY İST/AKSARAY BAYRAM BEYOĞLU 1973
236. ERDAL DAĞDELEN İST/AKSARAY MUHLİS HANAK 1960
237. OKTAY BOY İST/AKSARAY BEKİR ARPAÇAY 1951
238. SERBİLGÜL BAKIR İST/AKSARAY RAMAZAN SİVEREK 1968
239. RAMAZAN YÜCEL İST/AKSARAY SAMİ NİĞDE 1971
240. VEYSİ ÜLGEN İST/AKSARAY CELAL KULP 1965
241. ŞEREF AYDIN İST/AKSARAY ALİ RIZA SİVAS 1961
242. NURŞEN DENİZCİ İST/AKSARAY CENGİZ YAYIKLI 1974
243. SAKİNE GÜCÜYETER İST/AKSARAY SADRETTİN BAKIRKÖY 1971
244. HASAN GÜNEY İST/AKSARAY HASAN KIRKLARELİ 1962
245. HÜSEYİN FİDANBOY İST/AKSARAY ABDULLAH HANİ 1963
246. SONGÜL BEYDİLLİ İST/AKSARAY HIDIR KABAKTEPE 1967
247. AYSUN ERBAHÇECİ İST/ANADOLU ALİ GAZİANTEP 1979
248. AYTEN ŞAHİN ALPASLAN İST/ANADOLU HASAN NAZİMİYE 1966
249. AYTEN TUTAM İST/ANADOLU ALİ ERZİNCAN 1975
250. BORA İNCE İST/ANADOLU NUSRET ANKARA 1964
251. ERDAL BÜYÜKTAŞ İST/ANADOLU ALİ EKBER ERZİNCAN 1975
252. ERDAL GÜZEL İST/ANADOLU HIDIR ÇEMİŞGEZEK 1972
253. EYLEM ŞENGÜL İST/ANADOLU HULUSİ ERZİNCAN 1979
254. FATMA BAYKUŞ BERKTAN İST/ANADOLU MEHMET İNEBOLU 1964
255. GÜLDALI KILIÇ İST/ANADOLU ALEATTİN MUŞ 1974
256. GÜLDEN KİLİT İST/ANADOLU ALİ DİVRİĞİ 1964
257. GÜLLÜ ELÇİ İST/ANADOLU ADIGÜZEL ARGUVAN 1965
258. HAYDAR SARAN İST/ANADOLU HAYDAR TATAN 1957
259. KADİR BAYDEMİR İST/ANADOLU FEVZİ ANKARA 1970
260. KENAN DAĞ İST/ANADOLU HÜSEYİN TERCAN 1966
261. LEYLA GÜLEÇ İST/ANADOLU MUNZUR TUNCELİ 1972
262. MEHMET ALİ IŞIK İST/ANADOLU İBRAHİM REFAHİYE 1969
263. MEHMET ZAMAN İST/ANADOLU ALİ DİVRİĞİ 1957
264. ÖZKAN TÜM İST/ANADOLU HAYDAR PINARBAŞI 1973
265. SEVGİ İNCE İST/ANADOLU M. ŞERİF EREĞLİ 1979
266. SEVİL YILMAZ IŞIK İST/ANADOLU İZZET BULGARİSTAN 1977
267. SUAT SUNA İST/ANADOLU HÜSEYİN MALATYA 1972
268. ÜMİT DOĞAN İST/ANADOLU CELAL ELAZIĞ 1975
269. VASIF TEKİN İST/ANADOLU TEVFİK SASON 1964
270. LEYLA KOÇ ÜZÜM İST/BAKIRKÖY FERMAN ARDAHAN 1963
271. LEYLA DOĞAN İST/BAKIRKÖY RIZA PÜLÜMÜR 1966
272. NİZAMETTİN  ALAN İST/BAKIRKÖY NEZİR HANİ 1961
273. METİN AYGÜL İST/BAKIRKÖY RIZA HOZAT 1962
274. NACİYE ALTINSOY İST/BAKIRKÖY ZEYNEL ABİDİN AMASYA 1963
275. NURAN GÜNGÖR İST/BAKIRKÖY FEVZİ KARS 1969
276. YÜKSEL ALMAZ İST/BAKIRKÖY MAHMUT HOZAT 1966
277. SİBEL ŞİMŞEK İST/BAKIRKÖY SEFER KAYSERİ 1972
278. GÜLŞAN KOÇAK İST/BAKIRKÖY İSMET KARS 1974
279. NİMET ACAR İST/BAKIRKÖY OSMAN GÖLE 1973
280. RABİYE TUNCER İST/ŞİŞLİ MEHMET GÖKSUN 1961
281. HAKİFE AKTAŞ İST/ŞİŞLİ HASAN VARTO 1960
282. BURHAN KURT İST/ŞİŞLİ TURAN SİVAS 1965
283. FERDANE ÇAKIR İST/ŞİŞLİ İRŞADİ GİRESUN 1974
284. SELMA ATEŞ İST/ŞİŞLİ ABDULKERİM DOĞUBEYAZIT 1972
285. YURDAGÜL USTABAŞ İST/ŞİŞLİ FİKRİ HOPA 1979
286. YASEMİN YALÇIN İST/ŞİŞLİ ZEYNEL BESNİ 1967
287. METİN OĞUZ İST/ŞİŞLİ LÜTFİ ALMUS 1960
288. NURHAYAT ÖZTÜRK İST/ŞİŞLİ MUAMMER KOYULHİSAR 1966
289. ABUZER ASLAN İST/ŞİŞLİ MUSTAFA ŞANLIURFA 1978
290. MEHMET ALİ ALATAŞ İST/ŞİŞLİ CELAL DERİK 1974
291. MELAHAT KAYA İST/ŞİŞLİ KEMAL ARDAHAN 1982
292. MEVLÜT ALAÇAM İST/ŞİŞLİ ALİ GÖRELE 1962
293. EMİR İNÇ İST/ŞİŞLİ GALİP GİRESUN 1960
294. ALİ HAYDAR KARABOĞA İST/ŞİŞLİ HIDIR TUNCELİ 1970
295. HANDAN MISIRLIOĞLU İST/ŞİŞLİ SALİH TRABZON 1979
296. A. ENGİN DOĞAN İZMİR KADİR MENEMEN 1962
297. AHMET KAYA İZMİR MEHMET KULA 1957
298. AHMET ULAŞOĞLU İZMİR HAYDAR SUNGURLU 1966
299. ALİEKBER ÖZTÜRK İZMİR BIRO GÖRGÜ 1963
300. ARMAĞAN ÖZCAN İZMİR MEHMET SAİT PALU 1971
301. AYŞE BEYDİLLİ İZMİR HASAN KAYSERİ 1956
302. AYŞEN ÖZ İZMİR AHMET HULUSİ ESKİŞEHİR 1965
303. BEKİR BÖKE İZMİR İSMAİL ÇORUM 1960
304. DENİZ ALICI İZMİR YAŞAR ANAMUR 1979
305. EFKAN ADA İZMİR ADİL SİVAS 1973
306. EMİN IŞIK İZMİR YAHYA SİVAS 1954
307. EMRAL YORULMAZ İZMİR ABUZER ADIYAMAN 1979
308. ERGUN DEMİR İZMİR SAİT ELAZIĞ 1964
309. ERTUĞRUL ÖZARSLAN İZMİR CEVDET ŞAVŞAT 1960
310. EŞREF ALPŞEN İZMİR ŞÜKRÜ BİNTAŞ 1970
311. EVREN AKGÖL İZMİR MEHMET BORNOVA 1980
312. EVRİM TEKE İZMİR MUZAFFER ÇORUM 1980
313. FİKRET GÜRLEYEN İZMİR KEMAL AYANCIK 1964
314. GÜLAY ÇÖRTÜK İZMİR EROL MARDİN 1971
315. GÜLDEN AYKANAT İZMİR İBRAHİM İZMİT 1967
316. GÜLFİDAN YILDIRIM İZMİR HÜSEYİN MALATYA 1975
317. HASAN ÖZALP İZMİR HASAN TUNCELİ 1968
318. HEDİYE GÜRBÜZ İZMİR RIZA HAYMANA 1960
319. HÜLYA DENİZ ŞEN ŞEŞEOĞULLARI İZMİR HÜSAMETTİN UŞAK 1974
320. HÜSEYİN ÇOBAN İZMİR BEKTAŞ ELBİSTAN 1971
321. İPEK ÖZGÜNER İZMİR HÜSEYİN SALİHLİ 1980
322. KADİR YAŞAR YAVUZ İZMİR VEYSİ SİVAS 1959
323. MESUDE YÜKSEL İZMİR RECEP SİVAS 1955
324. MUHİTTİN AYATA İZMİR YAHYA YENİCE 1956
325. NATİK DOĞAN İZMİR SATILMIŞ ÇORUM 1966
326. NURAY ÇINAR GÜRLER İZMİR AZİZ DİVRİĞİ 1977
327. NURŞEN ÇOŞKUNER İZMİR MEHMET YATAĞAN 1977
328. ÖZGÜR OZAN ŞEŞEOĞULLARI İZMİR SIRAÇ MARDİN 1975
329. RAHİME YILANDİLOĞLU İZMİR İHSAN İSTANBUL 1977
330. RATİBE DUMANLILAR İZMİR TEVFİK İZMİR 1977
331. RUKİYE ÇAKIR İZMİR MAHMUT DOĞANŞEHİR 1969
332. SELAHATTİN YIKILMAZ İZMİR MEMET PERTEK 1959
333. SELAMİ AÇIKEL İZMİR MUSTAFA KARAMAN 1958
334. SEVİNÇ KARACA İZMİR HALİL BORNOVA 1972
335. ŞAHİN GÜVEN İZMİR HALİL BANAZ 1976
336. ŞENAY YILMAZ İZMİR HASAN BURDUR 1974
337. ŞİNASİ SEVİNÇ İZMİR BEHÇET KIRKLARELİ 1966
338. TURAN BAŞKAYA İZMİR MUSA YILDIZELİ 1966
339. VEDAT ALP İZMİR CAFER BİNGÖL 1954
340. VİLDAN AKÇAKAYA İNAN İZMİR OSMAN ALMANYA 1974
341. YÜKSEL ÖZMEN İZMİR MEMDUH MARDİN 1970
342. ZEKİ ŞENOL İNAN İZMİR HÜSEYİN ALACA 1965
343. ERDOĞAN GÜRGEN K.MARAŞ LÜTFİ ANKARA 1967
344. R. ERSİN TETİK KARABÜK NURİ KARABÜK 1970
345. HAMİT KİRPİ KARABÜK TAHSİN ARAÇ 1966
346. ORHAN KARAKAYA KAYSERİ MEHMET PINARBAŞI 1976
347. ŞEREF BOLAT KAYSERİ ALİ KOZAKLI 1964
348. FİGEN KARA KAYSERİ FEVZİ ANKARA 1972
349. MEHTAP KESKİN KAYSERİ OSMAN GEMEREK 1969
350. İLKNUR ÖZCAN POLAT KIRKLARELİ MEHMET İSTANBUL 1971
351. YAVUZ AÇAR KIRKLARELİ ORHAN KIRKLARELİ 1968
352. GÜRKAN BAŞKAYA KIRKLARELİ MEHMET ALİ İZMİR 1961
353. YETKİN AYDI KIRKLARELİ AHMET PINARHİSAR 1970
354. ERCAN YÜCE KIRKLARELİ VELİ LÜLEBURGAZ 1967
355. GÜRDOĞAN AYDIN KIRŞEHİR FİKRET ARDANIÇ 1970
356. SEVDA ÇOLAKOĞLU KOCAELİ MEHMET MUĞLA 1968
357. METİN ALAÇAM KOCAELİ DURSUN İSTANBUL 1965
358. HÜSEYİN GÜLSEVEN KOCAELİ MEHMET MUŞ 1962
359. ÖZGÜR NİZAM KOCAELİ ALİ TARSUS 1966
360. SALİH SAYGILI KOCAELİ FETULLAH BİTLİS 1957
361. CEMAL AKAY KOCAELİ AHMET SURUÇ 1962
362. GÜLSÜM ÇAKMAK KOCAELİ MUSTAFA SELİMİYE 1967
363. ALEV KARAGÖZ KOCAELİ ALİ BURSA 1982
364. ATALAY ÖZAVCI KOCAELİ M. TÜRKAY İZMİT 1968
365. GÜVEN KEMER KOCAELİ MUSTAFA AHLAT 1967
366. HASAN HÜSEYİN BÖKE KONYA CEMİL ÇAT 1957
367. HASAN KAYA KONYA AHMET DEREBUCAK 1961
368. RIDVAN YÜCEL KONYA AHMET KARAMAN 1971
369. NACİYE AKCA KÜTAHYA MEHMET ALİ EMET/KÜTAHYA
370. HASAN KALDIK MALATYA FAİK SUDURAĞI 1970
371. KİBRİYE ER MALATYA HÜSEYİN MALATYA 1959
372. BÜLENT UÇAR MALATYA HASAN DOĞANŞEHİR 1974
373. ABDULLAH YÜKSEL MALATYA CELİL PALU 1948
374. FAİK TATLI MALATYA SABRİ DERİK 1976
375. MİCİR AKTAR MALATYA MUHİDDİN VARTO 1970
376. FATMA AYDIN MALATYA MEHMET AKÇADAĞ 1973
377. MİNE DOĞAN MALATYA SELAHATTİN GENÇ 1969
378. ABDULKADİR ZEYTİNOĞLU MALATYA MEHMET DERİK 1965
379. İBRAHİM TOPAL MALATYA HALİL YEŞİLYURT 1962
380. ÖZDEMİR AYDIN MALATYA ŞERİF HINIS 1974
381. HACI BİNGÖL MALATYA KÜÇÜK KARLIOVA 1963
382. BİROL AŞIK MANİSA ABDÜLBAKİ UŞAK 1972
383. ZEYNEL A. KAPLAN MANİSA YAŞAR ÇAYIRLI 1974
384. OYTUN ÇALIŞKAN MANİSA AHMET TEKİRDAĞ 1967
385. METİN KAYGISIZ MANİSA RIZA EŞME 1966
386. FİGEN PEHLİVAN MANİSA TELAL ARTVİN 1975
387. SERPİL DENİZ MANİSA MUSTAFA SELİM 1970
388. HAMİT KASSAP MARDİN SİNAN KIZILTEPE 1977
389. HASAN TANRIVERDİ MARDİN RAMAZAN CİZRE 1971
390. MUHTEBER AKYOL SERTKAYA MARDİN İBRAHİM KARLIOVA 1967
391. FARUK BOZYEL MARDİN HABİP MARDİN 1966
392. ABDULSAMET ÇOKO MARDİN RAMAZAN MAZIDAĞI 1966
393. İSMAİL AYDIN MARDİN AHMET KARS 1972
394. MEHMET FARUK TUNÇ MARDİN ABDULHAKİM KURTALAN 1975
395. ZEYNEP YEŞİL MERSİN İSMAİL HAKKI KARAMAN 1969
396. MUSTAFA ÇELİK MERSİN HASAN DARENDE 1955
397. MÜNÜR BOZOKLAR MERSİN MEHMET MERSİN 1954
398. YILMAZ BOZKURT MERSİN VELİ İLYAS DARENDE 1964
399. HAVVA GÖZÜKEN MERSİN MEHMET K.MARAŞ 1966
400. SELMAN GÜNBAT MERSİN HASAN KURTALAN 1964
401. ARZU KALMAM MERSİN YUSUF TUNCELİ 1973
402. YAHYA ARKAN MERSİN FAHRETTİN BATMAN 1977
403. GÜLSÜM ÖZTÜRK YAŞAR MERSİN HÜSEYİN MALATYA 1973
404. CEMAL BAKAÇ MERSİN İZZETTİN MARDİN 1960
405. SERAP YEŞİL MERSİN İSMAİL SİVAS 1972
406. ZÜBEYDE AKPINAR MERSİN DURAN KIRIKHAN 1969
407. HÜSNİYE COŞKUN MERSİN YUSUF MERSİN 1974
408. MEHMET NAVGASIN MERSİN MEHMET ANAMUR 1970
409. ÖZKAN ÖZDEMİR MERSİN İBRAHİM FARİSKE 1965
410. BİRTEN İNAN CEBECİ MUĞLA HASAN YEŞİLYURT 1962
411. FATMA YARIŞ MUĞLA HASAN HAMİTKÖY 1972
412. ALİŞAH BÜYÜKYATAKÇI MUĞLA SALİH KEŞAN 1965
413. SELÇUK ARDA MUĞLA MAHMUT GAZİANTEP 1964
414. FATMA KARAKUŞ MUĞLA CAFER ERDEK 1967
415. SEMA ARDA MUĞLA AKİF UŞAK 1967
416. ESRA FINDIKOĞLU MUĞLA SEZAİ ANKARA 1967
417. KENAN AKKİRAZ MUĞLA MUSTAFA KARANLIK 1965
418. NEŞE OKYAY MUĞLA REMZİ MUĞLA 1971
419. GÖNÜL ÜSTÜNEL MUĞLA CEMİL MUĞLA 1963
420. HÜSEYİN İNAN MUĞLA ALİ MUĞLA 1961
421. ALİ KEÇEBAŞ MUĞLA RESİL FETHİYE 1964
422. NURGÜL SEVİNDİ ÇAKMAK MUĞLA MUSA TERCAN 1969
423. GÜLSEVİM ŞAHİN DOKUYUCU MUĞLA HÜSEYİN KAMIŞLI 1954
424. M. SAİT ÇAĞLAYAN MUŞ MEHMET MUŞ 1961
425. EYÜP FERHATOĞLU MUŞ ABDULVAHAP MUŞ 1973
426. BEHÇET ŞANCI MUŞ SABRİ MALAZGİRT 1966
427. MAHMUT BİTECEK NEVŞEHİR ABDURRAHMAN DİYARBAKIR 1959
428. YILMAZ YILDIZ NİĞDE HAMDİ İSTANBUL 1972
429. MECİT TANRIVERDİ ORDU MEHMET PERŞEMBE 1968
430. HALİL BAYRAMOĞLU ORDU NİHAT ŞENKAYA 1971
431. ERHAN YAŞAR ORDU DURSUN GÖLKÖY 1970
432. HARUN MİDİLLİ RİZE HALİM RİZE 1971
433. İSMAİL MANDEV RİZE YUSUF RİZE 1966
434. BİRSEN BUDAKOĞLU SAKARYA ŞABAN ÇANKIRI 1966
435. MUAZZEZ KARA SAKARYA RIFAT KARASU 1962
436. SÜLEYMAN BAL SAMSUN MUSTAFA DİVRİĞİ 1965
437. M. SALİH GÜZEL SAMSUN CEMİL MARDİN 1957
438. FAZIL TÖRENER SAMSUN BEKİR ÇARŞAMBA 1958
439. DÖNDÜ UZUN SAMSUN MEHMET BAFRA 1967
440. MUSTAFA AYDIN SAMSUN HİDAYET OSMANCIK 1958
441. AYSEL OCAK SAMSUN MEHMET SAMSUN 1968
442. ORHAN KADEMAĞAOĞLU SAMSUN SELÇUK ARDANUÇ 1969
443. NAZLI ŞEN SAMSUN MEHMET SAMSUN 1964
444. HAMİT KARADUMAN SAMSUN ABDULLAH SAMSUN 1952
445. ÖZGÜL ACAR SAMSUN ALİ MERZİFON 1975
446. FATİH KARADUMAN SAMSUN HAMİT SAMSUN 1976
447. KADER ARSLANOĞLU SAMSUN İSMET ÜNYE 1975
448. NURETTİN YOLCU SİİRT NEZİR SİİRT 1958
449. TEKİN UÇAR SİİRT MAHMUT KURTALAN 1971
450. KAYHAN KONUKÇU SİNOP SABRİ SİNOP 1967
451. YAVUZ ARSLAN KILIÇARSLAN SİNOP ARSLAN ZONGULDAK 1970
452. ALİ ÇELİKSÖZ SİVAS HÜSEYİN GAZİANTEP 1956
453. ELİF KARADENİZ SİVAS OSMAN HEKİMHAN 1965
454. MUSTAFA ÇOBAN SİVAS MAHMUT SİVAS 1978
455. MUSTAFA YILDIZ SİVAS SABRİ AKKUZULU 1953
456. SEVGİ BAŞKAVAK SİVAS NECDET MERSİN 1972
457. CENGİZ ÇERİ SİVAS AHMET ERGANİ 1966
458. İSMET KARADAĞ ŞANLIURFA KADİR BOZOVA 1976
459. BEDRİYE YORGUN ŞANLIURFA ABUZER HİLVAN 1965
460. NESRİN KARA ŞANLIURFA SELİM DENİZLİ 1965
461. SERACETTİN ÇAPIN ŞANLIURFA ABBAS SOLHAN 1964
462. HİKMET EVİN ŞANLIURFA ASLAN HİLVAN 1972
463. RAMAZAN KAVAL ŞANLIURFA SEYDİ KALHANA 1958
464. NURCAN TEKEŞ ŞANLIURFA SIDIK EĞİL 1975
465. NAZİF DAĞ ŞANLIURFA MEMET GÖLBAŞI 1972
466. MEHMET ALİ COŞKUN ŞANLIURFA SEYDİ HİLVAN 1966
467. BAHRİ ERENER ŞIRNAK NİZAM BİNGÖL 1968
468. RİZAN SÖYLER ŞIRNAK AHMET ŞIRNAK 1974
469. LEZGİN GÖZLEK ŞIRNAK MEHMET ŞIRNAK 1975
470. ÖMER YORULMAZ TEKİRDAĞ MUSTAFA KAŞIKÇI 1960
471. ÜMİT KURT TOKAT İSMAİL ZİLE 1958
472. M. SERDAR BÜKÜLMEZ TOKAT DURMUŞ ERBAA 1969
473. MÜNÜR ALTUNTAŞ TRABZON TRABZON SÜLEYMAN 1965
474. MEHMET GÜVEN TRABZON ARAKLI CELAL 1958
475. VELİ SÖYLEMEZ TUNCELİ DÜZALİ TUNCELİ 1962
476. MUZAFFER GÖKTEPE TUNCELİ HÜSEYİN TUNCELİ 1967
477. ALİ SEZGİN TUNCELİ ALİ TUNCELİ 1970
478. ÜMİT ZAFER KARABOĞA TUNCELİ HIDIR TUNCELİ 1973
479. FİKRİ MIDIK UŞAK MUZAFFER UŞAK 1963
480. SUAT SERHAN ÖNLÜ UŞAK MUSTAFA HEKİMHAN 1974
481. CENGİZ PAYCU VAN ABDURRAHMAN VAN 1972
482. YILMAZ BERKİ VAN AHMET VAN 1972
483. ORHAN AKTAŞ VAN CİMŞİT AĞRI 1980
484. ÖZCAN GÜNEŞ VAN KAZIM TUNCELİ 1973
485. RUNA TEMELLİ VAN ŞEFİK VAN 1980
486. SELAHATTİN YILDIRIM VAN SABRİ MALAZGİRT 1960
487. ŞEFİK TEMELLİ VAN EMİN VAN 1954
488. SONGÜL MORSÜMBÜL VAN HASAN KİĞİ 1973
489. SEMİA AYGAZ VAN MEHMET SALİH CİZRE 1968
490. RAMAZAN ATAMAN VAN NAİF BEYTÜŞŞEBAP 1971
491. NEZAKET ÜNAL YALOVA BEKİR SORGUN 1972
492. VEYSEL YAŞAR YALOVA EROL DENİZLİ 1976
493. EROL ARIK ZONGULDAK ALİ İZMİT 1971
494. MEHMET GÖLTAŞ ZONGULDAK HASAN ORDU 1960
495. BEKİR YILMAZ ZONGULDAK ÖMER GÖRELE 1960
496. DURSUN ONAT ZONGULDAK KAZIM YENİCE 1964
497. HÜSEYİN SEVİNDİ ZONGULDAK MEHMET ZONGULDAK 1954
498. BÜLENT DOĞAN ZONGULDAK MEHMET GAZİANTEP 1967
499. ZEKİ İBİK ZONGULDAK İBRAHİM KANDİLLİ 1971
500. AYHAN AKDAĞ ZONGULDAK İSA BEYTULŞEBAB 1968

İLETİŞİM: SES – Sağlık ve Sosyal Hizmet Emekçileri Sendikası
Çankaya, Kızılay, Necatibey Cad. No:82 D: 4, 06420 Ankara Telefon: (0312) 232 61 22 e-Posta: [email protected]

Skip to content