[accordions handle=”numbers” space=”no” icon_color=”#1e73be” icon_current_color=”#dd0000″]

[accordion title=”ŞUBE VE TEMSİLCİLİK HABER GÖNDERİMİ” ]Şube kullanıcı adı ve şifresiyle haber girişi tıklayınız[/accordion]

[accordion title=”ÜYE VE SAĞLIK EMEKÇİLERİNDEN HABER GÖNDERİMİ” ][iframe src=”http://akademik.emomerkez.net/emoakademi/view.php?id=29335″ width=”100%” height=”1340″] shortcodeDENEME[/accordion] [accordion title=”ŞUBE VE TEMSİLCİLİK HABER GİRİŞİ İÇİN YARDIM İSTER MİSİNİZ?” ]

Merhaba SES (Sağlık ve Sosyal Hizmet Emekçileri Sendikası) haber portalına HOŞGELDİNİZ. 

Haber portalımıza şubalerimizin haberlerini girmeleri için aşağıdaki adımları izlemelerini gereklidir. Öncelikle internet sayfamızın sağ üst köşesinde bulunan haberet (haber gönder) butonuna tıklayarak şimdi bulunduğunuz sayfa geliniz.

Ardından,

 1

size daha önce verilen kullanıcı adı ve şifresini ardından güvenlik kodu giriniz. Giriş yaptıktan sonra aşağıdaki ekrana erişim sağlayacaksınız.

2

yazımızı, haberimizi ve/veya açıklamamızı eklemek için, üst bantta yer alan “Yeni” sekmesinden yazı butonuna tıklayalım veya sol menüde yer alan Yazılar sekmesinden “Yeni Ekle” butonunu tıklayalım.

Tıkladığımızda aşağıdaki haber giriş ekranına erişim sağlamış olacağız.

3

Temel olarak ekranda HABER BAŞLIĞI, HABER İÇERİĞİNİ, HABERİN KATEGORİSİNİ VE GİRİLEN ŞUBE ETİKETİ eklenerek sol üstte bulunanan İNCELEME İÇİN GÖNDER butonuna tıklayınız.

[/accordion] [/accordions]

 

 

İLETİŞİM: SES – Sağlık ve Sosyal Hizmet Emekçileri Sendikası
Çankaya, Kızılay, Necatibey Cad. No:82 D: 4, 06420 Ankara Telefon: (0312) 232 61 22 e-Posta: [email protected]