TUTUKLU ÜYELERİMİZLE GÖRÜŞTÜK

Facebook
Twitter
WhatsApp

Tutuklu bulunan arkadaşlarımızla görüşmek için Adalet Bakanlığı’na yaptığımız başvurunun kabul edilmesi ile beraber MYK olarak arkadaşlarımızla bir görüşme gerçekleştirdik.9 cezaevinde 11 arkadaşımızla açık görüş yaptık. Maalesef bazı arkadaşlarımızın tutukluluk bilgileri Adalet Bakanlığı’na yaptığımız başvurudan sonra elimize ulaştığı için görüşme yapamadık. Bu arkadaşlarımız için ileriki süreçte bir görüşme talebinde daha bulunacağız.

Görüştüğümüz bütün arkadaşlarımızın moral ve motivasyonu çok iyiydi. Herkese kucak dolusu selamlarını ve sevgilerini ilettiler. Bedenen yanımızda olmasalar da yüreklerinin bizimle beraber çarptığını en yakın zamanda dışarda mücadele alanlarında tekrardan buluşacaklarına olan umutlarını gönderdiler. Arkadaşların gönderdiği kart ve mektupların kendilerine güç kattığını iletmemizi istediler.

Sendikal faaliyetlerimizi, emek demokrasi ve barış mücadelemizi suç gibi göstermeye çalışanlara inat, bulunduğumuz her alanda dayanışmaya, örgütlenmeye ve mücadeleye devam edeceğiz.

Tutuklu arkadaşlarımızın listesi ve adreslerini tekrar paylaşıyoruz. Kart ve mektup göndererek arkadaşlarımızla dayanışmaya devem ediyoruz.

Tutuklu Üyelerimizin Listesi İçin >>>

İLETİŞİM: SES – Sağlık ve Sosyal Hizmet Emekçileri Sendikası
Çankaya, Kızılay, Necatibey Cad. No:82 D: 4, 06420 Ankara Telefon: (0312) 232 61 22 e-Posta: [email protected]